×
Yurtdışı Hastalar
YURTDIŞI HASTALARIMIZA ÖZEL AVANTAJLAR

TEDAVİ PLANI: İnternet üzerindene-mail, online canlı görüşme, telefon veya whatsapp yoluyla iletişime geçen bütün hastalarımıza önceden tedavi planı çıkarılmakta ve fiyat bilgisi verilmektedir.

RANDEVU ÖNCELİĞİ: Yurtdışı hastalarımızın tatil süresinde tedavilerinin yetiştirilmesi için randevu da öncelik verilmektedir.

HAVAALANI SERVİS İMKANI: Yurtdışından tedavi için gelen tüm hastalarıntaleplerine göre, servis aracımızla hastanemize tedavi süresince ulaşım sağlanmaktadır.

HOTEL ve KONAKLAMA: Kayseri'de anlaşmalı hotel ve pansiyonlarda uygun fiyatlarla konaklama temin edilerek hastalarımıza yönlendirme yapılmaktadır. Hotel ödemelerini hastalarımız kendileri yapmaktadır.

GEZİ VE REHBER DESTEĞİ: Hem diş tedavilerini yaptırıp, hem de gezmek ve dinlenmek amacıyla gelen hastalarımız, tur şirketleri vasıtasıyla Kayseri ve Kapadokya bölgesini gezme imkanı bulmaktadırlar. Talep üzerine tur veya seyahat acentalarına yönlendirmeler yapılmaktadır.

Bütün bu çalışmalar Sağlık Turizmi Birimimiz vasıtasıyla hasta memnuniyeti esas alınarak yapılmaktadır. Uzdent Diş Merkezi olarak, yurtiçi ve yurtdışı birçok hastalarımıza yardımcı olmakta ve her türlü kolaylığı sağlamak için birçok projeler üzerinde çalışmaktayız. Özellikle yurtdışından gelen;

* Almanya,
* Hollanda,
* Fransa,
* Belçika,
* İsviçre,
* Avusturya,
* Danimarka
* Rusya,
* Norveç,
* İran,
* Irak,
* Suriye
* Azerbaycan v.b

birçok ülkeden gelen hastalarımız hem ağız ve diş sağlığı hizmetinden sonuna kadar yararlanmakta hem de şehrimizin tarihi ve turistik yerlerini gezme imkanı bulmaktadırlar. Özellikle tedavi için gelen yurtdışı hastalarımız; Kayseri merkezi tarihi çarşıları, alışveriş merkezleri, Erciyes Dağı kayak tesisleri, Kapuzbaşı Takım Şelaleleri, Sultansazlığı, Selçuklu, Osmanlı ve Mimarsinan eserleri, Ürgüp-Göreme Kapodokya bölgesi ve Yedigöller gibi birçok tarihi ve doğal güzelliği görme imkanı bulmaktadırlar.

Uzdent Sağlık Turizmi Birimi

Bütün sorularınız için whatsapp iletişim hattımız +90 530 414 8984