×
Özel Avantajlar

Özel Avantajlar

Tedavi Planı

İnternet  üzerinden e-mail, online canlı görüşme, telefon veya WhatsApp yoluyla  iletişime geçen bütün hastalarımıza önceden tedavi planı çıkarılmakta ve fiyat  bilgisi verilmektedir.

Randevu Önceliği

Yurtdışı  hastalarımızın tatil süresinde tedavilerinin yetiştirilmesi için randevu da  öncelik verilmektedir.

Havaalanı - Klinik Transferi

Yurtdışından  tedavi için gelen tüm hastaların taleplerine göre, servis aracımızla  hastanemize tedavi süresince ulaşım sağlanmaktadır.

Otel ve Konaklama

Kayseri'de  anlaşmalı hotel ve pansiyonlarda uygun fiyatlarla konaklama temin edilerek  hastalarımıza yönlendirme yapılmaktadır. Hotel ödemelerini hastalarımız  kendileri yapmaktadır.

Gezi ve Rehber Desteği

Hem diş tedavilerini yaptırıp hem de gezmek ve  dinlenmek amacıyla gelen hastalarımız, tur şirketleri vasıtasıyla Kayseri ve  Kapadokya bölgesini gezme imkânı bulmaktadırlar. Talep üzerine tur veya seyahat  acentelerine yönlendirmeler yapılmaktadır.


Bütün bu çalışmalar Sağlık Turizmi Birimimiz  vasıtasıyla hasta memnuniyeti esas alınarak yapılmaktadır. Uzdent Diş  Klinikleri olarak, yurtiçi ve yurtdışı birçok hastalarımıza yardımcı olmakta ve  her türlü kolaylığı sağlamak için birçok projeler üzerinde çalışmaktayız.

Hastanın kendi dili bilen ya da uluslararası dilleri  konuşan tercümanlar hastaları eşlik edecektir.

Birçok ülkeden gelen hastalarımız hem ağız ve diş  sağlığı hizmetinden sonuna kadar yararlanmakta hem de şehrimizin tarihi ve  turistik yerlerini gezme imkânı bulmaktadırlar.

Özellikle tedavi için gelen yurtdışı hastalarımız;  Kayseri merkezi tarihi çarşıları, alışveriş merkezleri, Erciyes Dağı kayak  tesisleri, Kapuzbaşı Takım Şelaleleri, Sultan Sazlığı, Selçuklu, Osmanlı ve  Mimar Sinan eserleri, Ürgüp-Göreme Kapadokya bölgesi ve Yedigöller gibi birçok  tarihi ve doğal güzelliği görme imkânı bulmaktadırlar.