×
Hakkımızda

Uzdent Diş Klinikleri'nin kökleri, 1988 yılına kadar gitmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından verilen Sağlık Turizmi Yetki Belgesi'ne sahip olan kliniklerimiz; Türkiye'nin ağız ve diş sağlığı kurumları arasında yer almaktadır.

Kayseri ve Nevşehir’de toplam 5 şubemizde, şu an itibariyle 35 hekim ve yaklaşık 150 personel ile  önceliğimiz hasta memnuniyeti odaklı çalışma prensibine sahip olan kurumlarımızda; deneyimli, uzman ve dinamik kadrolarımız ve modern ekipmanlarımızla, hastalarımızın rahatlıkla ulaşabileceği yerlerde kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Kliniklerimiz, yurt dışından gelen hastalarımıza dil problemi yaşamadan ulaşım, konaklama ve diş tedavi hizmeti de vermektedir.

Kurumumuzda; implant, ortodontik tedaviler, diş protezleri, periodontal tedaviler, endodonti, pedodonti, cerrahi operasyonlar,  diş beyazlatma, gülüş tasarımı gibi estetik diş hekimliği ve diğer tüm diş tedavileri büyük bir özveri ile yapılmaktadır.

Gelişen medikal teknolojileri sürekli takip eden, tanı, teşhis ve tedavi yöntemlerini en güncel teknolojilerle sürekli ileriye taşıyan Uzdent, hizmetleri en hızlı ve güvenilir biçimde hastalarının hizmetine sunmak için çalışmaktadır.

Ayrıca Kurumumuz Uzdent İletişim Merkezi ile tedavi sonrası da hastalarının her türlü sorunlarıyla ilgilenmeyi kendine görev bilmektedir.

Öncelik sağlığınızdır.

Covid-19'u kliniğimizden uzak tutacak bütün önlemleri aldık. Hem çalışanlarımızın hem de hastalarımızın güvenliğini sağlayacak önlemler kurumlarımızda en üst seviyede uygulanmaktadır. Kliniklerimiz her hastadan sonra en ince ayrıntısına kadar dezenfekte edilmektedir. Bütün çalışanlarımız Sağlık Bakanlığı’nın belirttiği standartlarda koruyucu ekipmanlarla hastalarımıza hizmet vermektedir.


Vizyonumuz

En değerli paydaşlarımızdan biri olan çalışma arkadaşlarımızla birlikte koşulsuz hasta memnuniyetini sağlamak, kültürel değerler ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde hizmet üreterek Türk ağız, diş ve çene cerrahisi sağlığı alanın hizmet yapmak önceliğimizdir.

  • Ağız ve diş sağlığı alanında bütün sağlık hizmetlerini doğru güvenilir biçimde ve uygun maliyetlerle tüm hastalarımıza sunabilmek.
  • Ağız ve diş sağlığı alanında teknolojinin bizlere sağladığı faydaları kullanarak en yeni tedavi yöntemleri ile hastalarımızın kısa sürede iyileşmesini sağlamak.
  • Mesleğini seven, insana değer veren hekim ve sağlık personeli yetiştirebilmek ayrıca diş hekimi korkusunu yok edip daha güçlü hasta hekim ilişkisini hakim kılmaktır.