tel
Ziyaretçi Yorumları
merhabalar , hastanenizi ziyaret ettiğimiz süre zarfında gösterilen ilgi alaka ve güler yüzden çok memnun kaldık . özellikle Derya Kütük doktorunuza çok tşk ederim . o kadar güler yüzlü ilgili bir doktor. diş tedavimin süresi boyunca ilgili alakalı olması bizi çok mutlu etti ve yaptığı tedavilerden gerçekten çok memnun kaldım , ve kesinlikle tavsiye ederim . saygılar
murat çağlak
Kesinlikle ama kesinlikle derya kütük. Güleryüzü, nezaketi ve mesleki yeterliligiyle hayran kalinacak bi doktor..
Kübra
Dört yıldır ağrısını çekip fakat korkudan çektiremediğim dişimi dün Beyazşehir Uzdent şubenizde hiç sıkıntı ağrı çektirmeden Doktor Murat Belikbaşı çekti kendisine çok, çok teşekkür ederim ve benim gibi diş koltuğuna oturmaya korkanlara Murat Belikbaşı beyi öneririm emin olun işinin ehli.
Ferda
Ben dolgulu diş ağrısı ile gitmiştim dr.mustafa bey ilgilendi ve mükemmel bir şekilde ağrı olmadan dişimi çekti hiç bir şey hissetmedim hijyen açısından da çok başarılılar ben çok memnun kaldım teşekkür ediyorum
Mustafa Keskinçay
Beyazşehir kliniğinizdeki tüm çalışanlar güler yüzlü ve işlerini güzel yapıyorlar.Klinikleriniz temiz ve bakımlı çoğu diş yerinde koku olur ancak uzdent klinikleri gerçekten temiz gördüm pis koku yok.Kanal tedavimi yapan hocama teşekkür ediyorum gerçekten özenerek yapıyorlar sıkıntıyı söylüyorlar hasta ile güzel ilgileniyorlar.Bir başkasına öneririm gerçekten klinikleriniz temiz ve bakımlı çalışanlarınız güler yüzlü hastalarla ilgileniyorlar.
Kürşat Açıksöz
Bu yorumum da Uzm.Dt.İbrahim Macit hocam ile ilgili kendisinden 4 implant uygulaması aldım Ne şişme, ne yaşam kalitemin düşmesi hic bir sorun yaşamadım öğretmenim 6 dişimi çekip 2 implant uyguladıktan 2 saat sonra 8 saaat derse girdim kendim bile inanamadım Sabrı , her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatması gönül rahatlatan tavrı güler yüzlü asistanları ile Kayseri’de implant konusunda tercih edilebilecek tek hekimdir herkese tavsiye ediyorum sizin aracılığınızla da kendisine sonsuz teşekkür ve minnetlerimi sunuyorum
Melike biçer
Öncelikle 8 aylık bir süreci henüz bitirmiş bir hastanızım bir sürü hastane gezdim cok araştırdım karar veremeyip vazgeçmiştim , kaplamam düştüğünde yapıştırılması İçin tesadüfen hastanenize ugradım o gün nöbetçi hekim olan Muhammed Kadı hocamın ilgisi emeği açıklayıcı bilgileri mesleki yeterliliği sayesinde sadece kaplama yapıstırtmaya gelmişken ve dişçi korkum varken bütün dişlerimi yaptırmaya karar verdim 4 implant artı komple porselen kaplamalarım dün bitmiş olmak üzere hastanenizden ayrıldım ilgisi ,sabrı ,özeni emeği ve en önemlisi mesleki yeterliliği için kendisine cok tesekkür ederim ve herkese tavsiye ederim gözünüz kapalı gönül rahatlığı ile kendisine emanet edebilirsiniz ne diş sorununuz varsa benim sürecim cok zorlu idi sayesinde her sey daha rahat oldu özellikle asistanı Feyza hanıma da güler yüzü psikolojik desteği nezaketi için de ayrıca teşekkür ederimm kaliteli ekip mutlu hasta iyi ki varsınız
Melike Biçer
Başta doktorum Tuğçe hanıma tesekkür ediyorum. Bütün tedavilerim ağrısız ve sorunsuz geçti. Yıllardır diş hekimi fobim vardı sayesinde yendim. Artık daha özgüvenle gülümsüyorum.
İsmail Tüfekçi
İnsan kaynaklarında bulunan Ergün beyden çok memnun kaldım. Fazlasıyla güler yüzlü ve beyefendiydi.
Enea Doymuş
Başta ibrahim macit hocam olmak üzere tüm hastahane personellerine çok teşekkür ederim mükemmel bir ortam mükemmel bir doktor
Mahmut kaya
Şu an içerde eşim implant yaptırmakta ve ben dışarıda beklemekteyim. Doktorlar ve yardımcıları çok iyiler ve güleryüzlüler. Hastane temiz ve kolay bulunabilecek yerde. Biz yurtdışında yaşıyoruz. Ülkemizde herşey çok iyi gelişmeye başladığını görüyoruz neden dedik burada yaptırmayalım hem de fiyatları çok uygun, ayrıca çok ilgileniyorlar hatta yemek bile ikram etmek istediler. Ben burada bütün çalışanlara teşekkür ederim. Ülkemizi çok seviyoruz ve hiç bir ülkeye değişmeyiz. Kendimizi Türk Hekimlerine emanet ettik ve herşey için tekrar tekrar Teşekkür ederim.
Çiğdem ÖZTÜRK
Çok değerli Uzdent çalışanları, Öncelikle güleryüzlü ve hoş görünümüzden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz. Başta İbrahim Macit Beyefendi ve personeli implant için geldiğimizde hiçbir yerde görmediğimiz ilgiyi göstermenizden dolayı size minnettarız, Ayrıca; Güler Ürküt, Kübra Aynalı, Yağmur Boğazköy'e teşekkürlerimizi sunarız. Hayırlı işler. Tüm eş ve dostlarımıza tavsiye edeceğimizden emin olunuz, Allah'a emanet olunuz.
Gülseren ÖZKOL
Önce dişimi kanal tedavi yaptırmaya korkmuştum ama insanın korkuyu yenmesi gerektiğini öğrendim. Benim en sevdiğim doktor, Derya Kütük. Ben her zaman onu seçeceğim.
Öykü ÜRKÜT
Çok saygıdeğer hocam, başta İlhan Bey olmak üzere tüm ekibe teşekkür ve saygılarımı sunuyorum. Diğer doktorların elleyemeyiz dediği dişten İbrahim Bey beni kurtardı. Ellerine sağlık hocamın. Allah'a emanet olun.
Fatih DURAN
Sevgili İbrahim Macit ve güleryüzlü ekibine emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Çocukluğumdan beri bitmek bilmeyen diş hastalıklarım Uzdent ve İbrahim Macit sayesinde son buldu. İmplant konusunda çok tedirgindim ama daha muayene sırasında bile ne kadar emin ellerdeyim farkettim. Artık dişlerimi gizlemeden gülebiliyorum. Tekrar teşekkür ederim.
Özlem YILMAZ
Uzdent Hastanesi'nde dolgu, kanal tedavisi, diş çekimi, diş taşı temizliği, kaplama gibi tüm tedavileri yaptırmış bir hasta olarak tüm memnuniyetimi dile getirmek isterim. Her departmandaki personelin işini özenle yaptığını söyleyebilirim. Eş, dost, akrabama tavsiye edebileceğim, hekim, temizlik ve iş kalitesiyle güzel bir hizmet alacağımız hastane...
Ayşe YILMAZ
Değerli Uzdent Ailesi; Kapıdan içeri adımımı atmamdan çıkışıma kadar benile ilgilenen her bireye her personele ve departmana teşekkürü borç bilirim. Başta Uzman Doktorumuz Sn. İbrahim Macit ve muhteşem güleryüzlü ekibine çok teşekkür ederim. Ayrıca Doktor Nur Eğin Macit hocam ve asistanına da teşekkür ederim. Tam bir aile ortamı olduğu ender görülen hastanelerden bir tanesi. Beni bu hastaneye getiren annemindde çok memnun kaldığını belirtmek isterim. Kalitenin adresi Uzdent.
Burak SEZER
Kayseri'nin nadide kuruluşlarından. İmplant konusunda uzman bir hastane.
Merve Karagöz
İmplant uzmanı bir hastane başarılar dilerim.
Yavuz Selim Er
İmplant ve Ortodonti doktorlarını tavsiye ediyorum.
Mustafa Asım Karacalar
© ÖZEL UZDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ 2015 - 2017 Tüm hakları saklıdır.
web tasarım MEDYATÖR